Warning: A non-numeric value encountered in /home/silesiat/domains/mdent.net.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5566
32 228 78 74; 690 08 78 74 mdent@mdent.net.pl

mdent_logo_90x90_biale

Pierwsza wizyta

Diagnoza i plan

W trakcie pierwszej wizyty przeprowadzamy wywiad ogólny oraz wnikliwe badanie jamy ustnej i zębów. Jeżeli jest taka konieczność to wykonujemy niezbędne badania dodatkowe np. RTG.

Celem tej wizyty jest określenie potrzeb leczniczych pacjenta i stworzenie kompleksowego planu leczenia. Metody leczenia dostosowujemy do oczekiwań i możliwości naszych pacjentów. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, z dużą uwagą i zaangażowaniem w proces całego leczenia.

mdent_logo_90x90_biale

Leczenie

Skuteczność i komfort

Współpracuję z zespołem lekarzy specjalistów i świetnie przygotowanym personelem średnim – asystentkami i higienistkami. Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo w trakcie zabiegów. Nasze sterylne gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt. Dla zapewnienia precyzji leczenia pracujemy z wykorzystaniem lup i mikroskopów zabiegowych. Wykonujemy także cyfrowe zdjęcia umożliwiające przeprowadzenie analizy celem prawidłowej oceny miejsc leczenia.

Leczymy bez bólu i bardzo delikatnie, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik znieczuleniowych.

mdent_logo_90x90_biale

Po leczeniu

Kontrola i profilaktyka

Realizujemy programy długotrwałej opieki i kontroli pozabiegowej. Tylko prawidłowa opieka po zakończonym leczeniu gwarantuje żywotność wszystkich wypełnień i prac protetycznych.

W tym celu umożliwiamy Państwu skorzystanie z zabiegów wykonywanych przez nasze higienistki. Polegają one na bardzo dokładnym i delikatnym oczyszczeniu zębów z kamienia nazębnego, osadów, przebarwień, z użyciem ultradźwięków, piaskarek, past i systemów do polerowania. Następnie, w zależności od potrzeb, stosuje się impregnację odsłoniętych części zębów w celu zmniejszenia wrażliwości na czynniki temperaturowe i chemiczne oraz zabezpieczenia przed próchnicą.

Systematyczne powtarzanie tych czynności daje znakomite efekty: brak nowych ubytków, brak krwawienia dziąseł czy też remisji choroby przyzębia.

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy

ul. Bytkowska 21, 41-106 Siemianowice Śląskie

Kontakt