Warning: A non-numeric value encountered in /home/silesiat/domains/mdent.net.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5566
32 228 78 74; 690 08 78 74 mdent@mdent.net.pl

Lekarz dentysta
Mariola Wróblewska

Nazywam się Mariola Wróblewska. Jestem dentystą, specjalistą periodontologiem.
Od kilkunastu lat prowadzę praktykę stomatologiczną dla pacjentów z miast Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów oraz innych miast sąsiedzkich.

Wraz z moim doświadczonym i miłym Zespołem zapewnimy Ci leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu pacjentów. Pracujemy w nowoczesnych, świetnie wyposażonych gabinetach. Stosujemy aktualne i bezpieczne techniki dentystyczne, które gwarantują bezpieczne, skuteczne i bezbolesne leczenie stomatologiczne.

Nieustannie zdobywamy nową wiedzę, uczestniczymy w fachowych szkoleniach, podnosimy kwalifikacje na kursach w kraju i zagranicą.
Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży.

mdent_logo_90x90_biale

Zapraszamy do Praktyki Stomatologicznej M-DENT

Proponujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, parodontologii, chirurgii stomatologicznej i protetyki. Specjalizujemy się w leczeniu chorób przyzębia, przeprowadzamy leczenia kanałowe z wykorzystaniem mikroskopu.

Leczenie protetyczne obejmuje korony, mosty, protezy, licówki. Proponujemy leczenie z wykorzystaniem wszczepów. Zakładamy implanty renomowanych producentów np. firmy Camlog. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne takie jak usuwanie zębów, resekcje czy usuwanie zatrzymanych zębów ósmych.

Dysponujemy nowoczesną pracownią rentgenowską, gdzie wykonujemy zdjęcia panoramiczne i cyfrowe z wykorzystaniem radiowizjografii.

mdent_logo_90x90_biale

Zapraszamy do Praktyki Stomatologicznej M-DENT

Dbamy o zdrowie jamy ustnej dzieci i dorosłych. Z racji mojej specjalizacji lekarza parodontologa, szczególną uwagę przykładamy do stanu dziąseł, higieny jamy ustnej, profilaktyki próchnicy i chorób przyzębia.

Dbałość o higienę jamy ustnej jest podstawą zdrowia całego organizmu. Wpływa ona przede wszystkim na trwałość wszystkich procedur leczniczych, począwszy od małego wypełnienia, kończąc na bardzo zaawansowanych procedurach implantologicznych. Chcemy zaszczepić wśród naszych pacjentów ideę prawidłowego dbania o stan jamy ustnej. Wierzymy, że to jest droga do zachowania zdrowego uzębienia i pięknego uśmiechu na długie lata.

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy

ul. Bytkowska 21, 41-106 Siemianowice Śląskie

Kontakt