Warning: A non-numeric value encountered in /home/silesiat/domains/mdent.net.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5566
32 228 78 74; 690 08 78 74 mdent@mdent.net.pl

CZYM JEST CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Chirurgia stomatologiczna obejmuje szereg zabiegów, które są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Nasz gabinet oferuje zabiegi resekcji wierzchołków korzeni zębów, usuwania zębów, usuwania zębów zatrzymanych, zabiegi z zakresu periochirurgii i chirurgii implantologicznej.

Dzięki ozonoterapii i laseroterapii gojenie ran pozabiegowych trwa znacznie krócej, niż w przypadku tradycyjnych metod leczenia.

ZABIEGI CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ

Ekstrakcja jest zabiegiem polegającym na całkowitym usunięciu zęba. Do często wykonywanych zabiegów można zaliczyć także ekstrakcję zęba zatrzymanego, który mimo już zakończonego rozwoju pozostał niewyrżnięty i jest przyczyną nawracających stanów zapalnych.

Wykonujemy szereg zabiegów, które umożliwiają zachowanie zęba na dłużej, mimo zaawansowanego stanu zapalnego. Należą do nich resekcja wierzchołka korzenia zęba, radektomia, czyli usunięcie tylko jednego, niedającego się wyleczyć korzenia zęba i hemisekcja, czyli usunięcie połowy zęba.

Warto wspomnieć o chirurgii implantologicznej, która poprawia warunki kostne żuchwy i szczęki, umożliwiając bezpieczne wszczepienie pacjentowi implantów. Popularnym zabiegiem wykonywanym u dzieci jest także podcięcie wędzidełka wargi górnej.

WYKONYWANE ZABIEGI

Zabiegi chirurgiczne wykonywane są przez doświadczonych lekarzy z wykorzystaniem najlepszych znieczuleń. Dbamy o bezbolesne wykonywanie zabiegów. Pacjent jest otoczony opieką przed i po wizycie. Zabiegi z zakresu periodontologii i chirurgii implantologicznej wykonują lekarze specjaliści.

Nasz gabinet oferuje bardzo szeroki zakres usług chirurgicznych obejmujących takie zabiegi jak: usuwanie zębów, resekcje wierzchołków korzeni, usuwanie zębów zatrzymanych, chirurgia implantologiczna i periochirurgia.

Warto pamiętać, że chore, nienadające się do leczenia zęby należy niezwłocznie usunąć. Są one źródłem infekcji dla całego organizmu. Zadbamy o bezbolesne przeprowadzenie zabiegu.

DLACZEGO MY?

Naszą domeną jest wysoka jakość usług, sterylność oraz nowoczesne metody leczenia. Gabinet jest wyposażony w lupy i mikroskop zabiegowy. Gwarantujemy leczenie bez bólu i w komforcie. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe oraz stawiamy na rozwój naszego personelu. Wierzymy, że dzięki współpracy pacjenta z gabinetem, ciągłości opieki oraz systematycznym kontrolom stomatologicznym raz na zawsze możesz zapomnieć o wszelkich dolegliwościach związanych z bólem i krwawieniem zębów i dziąseł. Zapraszamy pacjentów z miast Katowice, Siemianowice Śląskie i Chorzów.

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy

ul. Bytkowska 21, 41-106 Siemianowice Śląskie

Kontakt