Warning: A non-numeric value encountered in /home/silesiat/domains/mdent.net.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5566
32 228 78 74; 690 08 78 74 mdent@mdent.net.pl

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA I KOSMETYCZNA

W nowoczesnej praktyce stomatologicznej pacjent nie tylko szuka ulgi w bólu, ale oczekuje także od niej poprawy estetyki uśmiechu. Piękno jest niezbędne dla dobrego samopoczucia i zwiększenia poczucia własnej wartości.

Stomatologia estetyczna jest metodą prowadzącą do poprawy wyglądu uśmiechu. Wykorzystuje wszystkie dziedziny stomatologii dla osiągnięcia właściwego efektu estetycznego i trwałości przeprowadzonego leczenia.

Lekarz dentysta po wnikliwej rozmowie z pacjentem, poznaniu jego oczekiwań, precyzyjnym badaniu i analizie zdjęć, przygotowuje indywidualny plan poprawy estetyki. Zastosowane metody takie jak wybielanie, piaskowanie, licówki czy korony protetyczne w połączeniu z optymalną opieką po zakończonym leczeniu, zapewniają sukces leczniczy na długie lata.

POTRZEBY PACJENTÓW

Pacjenci decydujący się na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, zazwyczaj narzekają na przerwy między zębami, nieestetyczne przebarwienia bądź wypełnienia różniące się barwą od pozostałego uzębienia. Znakiem naszych czasów jest szybkie i nadmierne osadzanie się kamienia nazębnego i osadów na zębach. Częstym problemem są skrócone, starte i przebarwione zęby.

Aby osiągnąć najbardziej zadowalający efekt, stomatolog powinien wykorzystać jedynie sprawdzone metody leczenia i najwyższej jakości materiały.

WYBIELANIE

Wybielanie jest metodą pozwalającą uzyskać w sposób bezpieczny rozjaśnienie zębów. W naszym gabinecie pacjenci są objęci fachową opieką personelu medycznego oraz mogą liczyć na najwyższą jakość usług w trakcie i po zabiegu.

Metodę wybielania dobieramy indywidualnie odpowiednio do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Stosujemy dwie metody wybielania zębów żywych: wybielanie w gabinecie i wybielanie domowe.

Wybielanie w gabinecie to metoda intensywnego wybielania, dająca szybki rezultat. Stosujemy preparaty o wysokim stężeniu preparatu wybielającego. Doświadczony personel przygotowuje pacjenta do zabiegu. Zapewniamy także profesjonalną opiekę pozabiegową.

Wybielanie domowe wymaga dużego zaangażowania ze strony pacjenta. Przygotowujemy specjalne nakładki, które służą do deponowania środka wybielającego. Zabiegi prowadzi się przez okres około 2 tygodni z zastosowaniem leków o niskim stężeniu środka wybielającego.

DLACZEGO MY?

Pracujemy z pacjentem w oparciu o indywidualne plany zabiegów estetycznych, poprzedzając to szczegółowym wywiadem, badaniem oraz identyfikacją potrzeb pacjenta. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i najwyższej jakości materiały i urządzenia.

Dzięki dobrej współpracy gabinetu z pacjentem, ciągłości opieki i systematycznym kontrolom raz na zawsze możecie Państwo zapomnieć o bolących zębach, nieświeżym oddechu czy ubytkach próchnicowych.

Nasz gabinet przyjmuje pacjentów m.in. z miast Chorzów, Katowice i Siemianowice Śląskie.

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy

ul. Bytkowska 21, 41-106 Siemianowice Śląskie

Kontakt