Warning: A non-numeric value encountered in /home/silesiat/domains/mdent.net.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5566
32 228 78 74; 690 08 78 74 mdent@mdent.net.pl

ZNIECZULENIE THE WAND

Komfort pacjenta w trakcie leczenia jest dla nas niezwykle istotny. Dlatego przykładamy ogromną wagę do eliminacji bólu podczas zabiegu.

Znieczulenie komputerowe THE WAND to odpowiedź na potrzeby pacjentów, którym wizyty u stomatologa kojarzyły się dotąd z bólem, dyskomfortem i strachem. Znieczulamy bez bólu i bez strzykawki.

KOMFORTOWE ZNIECZULENIE

Jeszcze do niedawna znieczulenie stosowane było jedynie podczas ekstrakcji zębów, obecnie każdy dobry dentysta traktując priorytetowo komfort swoich pacjentów zaproponuje znieczulenie do większości zabiegów. To pierwsza tak duża zmiana po ponad 100 latach stosowania strzykawek.

Podłączony do komputera aparat wyposażony w mikroprocesor pozwala na precyzyjne i delikatne podanie środka znieczulającego.

JAK DZIAŁA

Technologia THE WAND umożliwia znieczulenie bez zastrzyku, z wykorzystaniem płynu wtłaczanego do dziąsła pod odpowiednim ciśnieniem. Stomatolog dokonuje prawidłowych ustawień na komputerze stosując końcówkę zakończoną niewielką igłą, którą przykłada do dziąsła i zaczyna podawać substancję znieczulającą.

THE WAND umożliwia stomatologowi znieczulenie jednego zęba, podczas gdy policzki, wargi i język zachowują pełną sprawność. Kiedy końcówka dotrze do miejsca, w którym ma zostać wprowadzona substancja znieczulająca, komputer dokonuje aplikacji płynu w sposób niepowodujący rozpierania tkanek eliminując w ten sposób ból.

DLACZEGO MY?

Dbamy o komfort pacjentów w trakcie każdej wizyty. Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym metodom i najlepszemu wyposażeniu nasi pacjenci unikają bólu i związanego z tym stresu. Dzięki takiemu podejściu zabiegi trwają krócej. Pewność leczenia i bezpieczeństwo pacjentów są dla nas bardzo ważne. Sposoby i metody leczenia dostosowujemy do potrzeb i możliwości pacjentów w nawiązaniu do ustalonego planu leczenia.

Nasz gabinet przyjmuje pacjentów m.in. z miast Chorzów, Katowice i Siemianowice Śląskie marzących o zdrowym i pięknym uśmiechu. Specjalizujmy się w paradontologii, eliminacji zapaleń dziąseł i przyzębia, w stomatologii dziecięcej oraz w profilaktyce dentystycznej. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, ponieważ pragniemy zagwarantować wysoką jakość obsługi i opieki medycznej. To nasi pacjenci są dla nas najważniejsi!

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy

ul. Bytkowska 21, 41-106 Siemianowice Śląskie

Kontakt